ÖRGÜ~ÖRGÜ MODELLERİ~ÖRGÜ ÖRNEKLERİ~KNITTING|CROCHET

deniz kızları hobi örgüleri&Örgü Blogları - *Örgü modelleri arayan örgü severler için modeller.En güzel ve yeni örgü~örgü modelleri~örgü örnekleri~örgülerim~örgüler~el örgüsü~bebek örgüleri~yelek örnekleri~dantel örnekleri~moda~güzellik sırları~diyet~zayıflama~bebek bakımı~çocuk sağlığı~hamilelik~yemek tarifi~yemek tarifleri~pasta tarifleri~deniz kızı~deniz kızları~MODA~ALIŞ VERİŞ~ÇOCUK BAKIMI~YEMEK TARİFLERİ~HOBİ~TATİL~GÜZELLİK

knitting crochet knit hand work made  knitters
Kediler için ÖRGÜ MODELLERİ -orgu modelleri 16:19

Merhaba kedi ve örgü severler...
Bu kedi örgülerini aslında tamamen tesadüfen bulmuştum ve paylaşmak istedim.
Genelde köpekler için örgü modelleri ve örgüler görürüz. Ama bu kedi örgü modelleri tamamen show amaçlıdır. Abarttım sanmayın :)
Bu örgü modelleri için kazak örneği bir himalayan yavru kedi üzerinde çekilmiştir.
Diğer şapka örneği ise siyam kedisi için örülmüş. Benimde 3,5 aylık dişi bir siyam kedim var adı Kumsal. Geldiğinde tüyleri kum rengi ve gözleride deniz mavisi olduğu için bu ismi vermiştim. Belki garip gelecektir ama en az çocuklarım kadar seviyor ve sorumluluk hissediyorum. Şimdide bir himalayan yavru edinmeye çalışıyorum. Çevremdeki güzellikler beni hayata motive ediyor.
Bu arada Himalayan yavru kedisi olan varsa ;) lütfen benimle iletişime geçsin.
Herkese kucak dolusu sevgilerrrrrrrrrr.....
Bu arada lütfen sokağa yada evinizin önüne bir kap içerisinde temiz su koyun... Bu sıcaklarda su bulmaları çok zor oluyor ve kediler susuz kalmayı pek sevmiyor.
Bundan sonra bu şekilde cici kedi örgü modellerini sizlerle paylaşacağımı belirtmek isterim ;)

Kedi Kazağı örgü modeli :)


Siyam Kedisi için ŞAPKA örneği örgü modeli :)

4 yorum:

Roberta Granada dedi ki...

Oi , gosto muito do teu blog, eu tb tenho um blog sobre artesanato em geral e outro sobre culinária
e agora estou disponibilizando aos meus leitores download gratuitos de revistas encontradas pela net sobre os dois temas culinária e artesanato,os endereços são http://agulhaetricot.blogspot.com e o A la Tita Carré http://alatitacarre.blogspot.com ,visite-me, e também apareça em minha loja online Maison by Tita carré, http://maisontitacarre.blogspot.com e http://www.elo7.com.br/titacarre , beijo.

Sena Çeyiz dedi ki...

Şaka gibi, sanki oyuncak. :)
İyi akşamlar...

Adsız dedi ki...

Çok güzel paylaşımlar yapıyorsunuz,paylaşım yapmayı bırakmamalısınız bence. Çavdar üniforma olarak sizi takip ediyoruz,başarılar.

Adsız dedi ki...

teşekkürler çok güzel paylaşımlar var
lif örnekleri

Yorum Gönder